Časté dotazy

Čo všetko obsahuje leasingová splátka?

Splátka obsahuje poistenie, záruku a na 24 mesiacov, teda počas celej doby leasingovej zmluvy.


Je možné po skončení operatívneho leasingu bicykle odkúpiť?

Áno, odkupnú cenu budete vedieť už pri podpise zmluvy o operatívnom leasingu. V prípade, že nakoniec nebudete mať o odkup záujem, bicykel iba dľa zmluvy vrátite bez akýchkoľvek sankcií.


Záruka je skutočne 24 mesiacov?

Áno, na bicykle je v spolupráci s našimi partnermi poskytovaná pre podnikateľov a právnické osoby nadštandardná záruka 24 mesiacov.


Čo sa stane, pokiaľ nebudú dodržované predpísané servisné intervaly? Má to vplyv na záruku?

Na záruku toto nedodržovanie vplyv nemá, ale pri Vašej náhodnej návšteve servisu budete hradiť spotrebný materiál (ako napr. lanká, reťaz či brzdiace doštičky). Pokiaľ bude bicykel pravidelne servisovaný dľa predpísaných servisných intervalov, je vám poskytovaný zadarmo kompletný servis vrátane spotrebného materiálu. Jedinou výnimkou sú plášte a oprava prepichnutých pneumatík – tie hradíte vždy.


Aké sú podmienky pri poistení bicykla?

Poistenie je neoddeliteľnou súčasťou splátok operatívneho leasingu – rovnako ako napr. Pri  automobile. Bicykel je potrebné zabezpečiť akýmkoľvek zámkom. V prípade odcudzenia je potrebné ohlásiť túto udalosť na polícii a spísať protokol o krádeži. Radi Vám v prípade krádeže poradíme a sme k dispozícii na spojeniach, ktoré sú uvedené na našom webe.


Je možné do ceny splátok zahrnúť aj príslušenstvo?

Áno. V súčasnej dobe je možné do splátky operatívneho leasingu zahrnúť aj stojany, nabíjačku a GPS lokalizátory. V prípade odkupu bicyklov po ukončení operatívneho leasingu získate spolu s bicyklami aj toto príslušenstvo.


Ako je účtovaná splátka operatívneho leasingu do nákladov?

Splátku si môžete dať do nákladov v celej jej výške a pokiaľ ste platci DPH, máte nárok na vrátenie jeho odpočtu taktiež v celej výške.


Je súčasťou splátok aj servis?

Neni automatickou súčasťou splátok, ale radi Vám pripravíme návrh rozsahu a kalkulácie servisného balíčku na celých 24 mesiacov, ktorý bude rozpočítaný do mesačnej splátky.


Akým spôsobom je tento servis zabezpečovaný?

Servisovanie Vášho bicykla prebieha v zmluvnom servise, vo vašom blízkom okolí (dľa vzájomnej dohody).

Môže mať aj podobu mobilného servisu, kedy je bicykel servisovaný napríklad v sídle vašej spoločnosti. Zvoliť môžete aj formu pick-up servisu, kedy si bicykle odvezieme a následne privezieme späť. Náklady na dojazd servisného tímu alebo pick-up nie sú súčasťou servisného balíčka a sú vyúčtované dľa skutočných nákladov  priamo zákazníkovi.


Môžem zaobstarať bicykle firmy ako zamestnanecké benefity?

Áno, všetky možnosti, ktoré ponúka súčasná slovenská legislatíva nájdete na našom webe v sekcii BICYKEL AKO BENEFIT a to vrátane daňových výhod pre zamestnancov aj zamestnávateľov.


Showroom

Súčasťou nášho projektu je aj exkluzívny showroom a predajňa elektrobicyklov v Českej republike. Tento priestor je využívaný aj k organizovaniu prezentácií, eventov alebo workshopov v spojení so skúšobnými jazdami na špičkových elektrobicykloch.

Kontaktujte nás
Evropská 125
261 01 Příbram

www.bikeleasing.sk
Zobraziť na mape
kno zakladna

Partnerské predajne

Využite odberné miesta našich partnerov

Pripravili sme pre vás prehľadnú mapu s miestami, kde si môžete zakúpiť a vyzdvihnúť váš nový bicykel na operatívny leasing.

Prejsť na mapu

Komplexný Eco-systém

Pre vašu flotilu ďalej zabezpečíme:

Kolo držiaky
a stojany
nabíjačky
a stanice
GPS
moduly
mobilný
servis